O nas

Kim jesteśmy?

Firma Vertigo jest dobrze znanym wykonawcą dachów płaskich oraz dachów zielonych z biurem zlokalizowanym na południu Polski niedaleko Krakowa. Mamy wieloletnie doświadczenie i zyskaliśmy naszą reputację dzięki dostarczaniu najwyższej jakości produktów w zakresie instalacji systemów zielonych dachów.

Czym się zajmujemy?

Mamy duże doświadczenie w budowaniu dachów płaskich, ogrodów dachowych (zielone dachy), balkonów i tarasów zarówno w domach mieszkalnych, jak i w budynkach wielorodzinnych.

Zielone dachy

Od dawna popularne na zachodzie Europy, zielone dachy zaczynają być doceniane w Polsce jako ekologiczna alternatywa dachów tradycyjnych..

Dachy płaskie

Płaskie dachy stają się popularne wśród właścicieli nieruchomości, a także specjalistów budowlanych budujących nowe domy oraz komlpeksy mieszkalne.

Balkony i tarasy

W związku z dynamicznym rozwojem firmy, w naszej ofercie znajdują się również usługi budowlane w zakresie tworzenia balkonów i tarasów.

Doświadczenie

Mamy szeroką bazę klientów, zarówno w sektorze publicznym, jak i prywatnym, od klientów indywidualnych, firm małych, średnich i dużych, aż po przedsiębiorstwa.  W każdym z tych zleceń, naszym nadrzędnym celem było dostarczenie najbardziej odpowiedniego, długotrwałego rozwiązania problemu zadaszenia.

Podejmiemy się
każdego zadania!

Jedna wiadomość mailowa dzieli Cię od zatrudnienia profesjonalnych, pełnych pasji fachowców. Nie zwlekaj- jesteśmy do Twojej dyspozycji!